محصولات مروابن چگونه تولید می شوند؟
کلیه مراحل تولید از سفارش تا انبارداری مطابق اصولGMP مقرر شده توسط اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان کشور مورد انجام قرار میگیرد و این شرکت شاخص اصلی موفقیت خود را حصول اطمینان جامعه دندانپزشکی می داند و همواره سعی بر این داشته با بکارگیری مدرن ترین دستگاهها و متدهای آنالیز مواد، دقت و عملکرد ارزیابی کیفی محصولات را مطابق با استانداردهای بین المللی بالا ببرد. محصولات مروابن با استفاده از مواد اولیه ایرانی و خارجی که همگی گرید دارویی و خوراکی هستند و مطابق استاندارد ملی ایران و USP مورد آنالیز قرار می گیرند تهیه می شود. پس از تهیه، با جدیدترین متدهای صنعت دارویی و شیمی، کنترل کیفیت شده و پس از تایید، وارد پروسه بسته بندی می شوند. در بخش بسته بندی، با رعایت کامل قواعد جهانی GMP "تولیدخوب" محصول با کیفیت و تنوع بالایی بسته بندی شده و در اختیار بخش فروش قرار می گیرد. محصولات مروابن با نگاه "دانش محور" فرموله و تولید می شوند و همواره سعی شده است از نگاه "تولید اقتصاد محوری" که گاهی باعث تولید محصول ارزان و بی کیفیت می شود دوری نماید. بخش تحقیق و توسعه شرکت مروابن روز بروز در حال گسترش بوده و هم اکنون با تشکیل چندین تیم متخصص مشغول فرموله کردن و تولید محصولات جدید می باشند. در این راستا این شرکت در سال 95 تفاهم نامه همکاری با مرکز پژوهش های مواد دندانی دانشگاه شهید بهشتی تهران منعقد نموده است و پروژه ملی ساخت باندینگ، پلیمرهای دندانی، سمان های رزینی و انواع کامپوزیتها را آغاز نموده است و امید بر آن دارد با تلاش شبانه روزی، موفق به ساخت و تجاری سازی این محصولات با قیمت مناسب و کیفیت بالا در ایران شود.

محصولات مروابن توسط چه سازمان هایی مورد تایید قرار می گیرند؟
اثربخشی و سلامت محصولات مروابن توسط مراکز علمی و تحقیقاتی معتبر زیر مورد تایید قرار میگیرد:
- آزمایشگاه مرجع سازمان استاندارد ایران
- مرکز پژوهش های مواد دندانی دانشگاه شهیدبهشتی
- دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران
-اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذادارو
آیا محصولات شرکت مروابن، وارداتی هستند و فقط در ایران بسته بندی می شوند؟
با افتخارخیر. کلیه محصولات مروابن بطور کامل در ایران و در لابراتوار تخصصی مروابن فرموله و تولید می شوند و در ساخت آنها از بهترین مواد اولیه ایرانی و خارجی(درصورت موجود نبودن گرید دارویی آن ماده در ایران) استفاده می شود. این شرکت مفتخر است اعلام نماید کلیه دانش فنی و متد ساخت محصولات خود را پس از سالها تلاش مستمر و خستگی ناپذیر به دست آورده است و هرچه بیشتر تلاش می نماید با حفظ کیفیت، بهبود مستمر و کنترل قیمت محصولات خود روز به روز، رضایتمندی جامعه دندانپزشکی را به جایگزینی استفاده از محصولات مصرفی ایرانی به جای نمونه خارجی آن جلب نماید.
آیا می توان محصولات مروابن را مرجوع کرد؟
شرکت مروابن جهت جلب رضایت مندی مشتریان، مطابق با ایزو 9001 و ایزو 10004 اصل مشتری مداری را سرلوحه امور خود قرار داده است. در این راستا کلیه شکایات مشتریان و انتقادها و پیشنهادات آنها از طریق تلفن مستقیم 02166581439 و آدرس ایمیل مستقیم sale@morvabon.com ثبت گردیده و به سرعت پس از بررسی و ارزیابی، پاسخ داده می شود و در صورت عدم جلب رضایت خاطر مشتریان، محصول حتی پس از یکبار استفاده، تعویض یا مرجوع شده و کل مبلغ خرید به مشتری عودت داده می شود.
مصرف کنندگان محصولات مروابن چه کسانی هستند؟
عصر اقتصاد امروز، عصر وفاداری مشتریان است. شرکت مروابن مفتخر است اعلام دارد در بخش وفاداری مشتریان در سالهای 94 تا 96 رتبه خوبی کسب کرده است و 85 درصد از مشتریان قدیمی مروابن همچجنان با رضایتمندی از محصولات قدیمی و جدید مروابن استفاده کرده و همچنان این شرکت را در مسیر حمایت از تولید ملی مورد حمایت و لطف خود قرار داده اند. تیم مروابن، همواره سعی داشته و دارد با کاهش هزینه های تولید و کاهش سود حاشیه ای محصولاتی با کیفیت مشابه بهترین برند خارجی موجود را تهیه و در اختیار جامعه دندانپزشکی قرار دهد. امید بر آن است با نگاه استفاده از محصولات ایرانی، گام بلندی در راستای اشتغالزایی و تولید ملی برداریم.