محصولات مروابن چگونه تولید می شوند؟

محصولات مروابن چگونه تولید می شوند؟

کلیه مراحل تولید از سفارش تا انبارداری مطابق اصولGMP مقرر شده توسط اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان کشور مورد انجام قرار میگیرد و این شرکت شاخص اصلی موفقیت خود را حصول اطمینان جامعه دندانپزشکی می داند و همواره سعی بر این داشته با بکارگیری مدرن ترین دستگاهها و متدهای آنالیز مواد، دقت و عملکرد ارزیابی کیفی محصولات را مطابق با استانداردهای بین المللی بالا ببرد.
محصولات مروابن با استفاده از مواد اولیه ایرانی و خارجی که همگی گرید دارویی و خوراکی هستند و مطابق استاندارد ملی ایران و USP مورد آنالیز قرار می گیرند تهیه می شود. پس از تهیه، با جدیدترین متدهای صنعت دارویی و شیمی، کنترل کیفیت شده و پس از تایید، وارد پروسه بسته بندی می شوند. در بخش بسته بندی، با رعایت کامل قواعد جهانی GMP “تولیدخوب” محصول با کیفیت و تنوع بالایی بسته بندی شده و در اختیار بخش فروش قرار می گیرد. محصولات مروابن با نگاه “دانش محور” فرموله و تولید می شوند و همواره سعی شده است از نگاه “تولید اقتصاد محوری” که گاهی باعث تولید محصول ارزان و بی کیفیت می شود دوری نماید.
بخش تحقیق و توسعه شرکت مروابن روز بروز در حال گسترش بوده و هم اکنون با تشکیل چندین تیم متخصص مشغول فرموله کردن و تولید محصولات جدید می باشند. در این راستا این شرکت در سال ۹۵ تفاهم نامه همکاری با مرکز پژوهش های مواد دندانی دانشگاه شهید بهشتی تهران منعقد نموده است و پروژه ملی ساخت باندینگ، پلیمرهای دندانی، سمان های رزینی و انواع کامپوزیتها را آغاز نموده است و امید بر آن دارد با تلاش شبانه روزی، موفق به ساخت و تجاری سازی این محصولات با قیمت مناسب و کیفیت بالا در ایران شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *